Epizoda 2.08
Nech to být

Když šel George do nemocnice, spadl vedle něho muž z pátého patra a jako zázrakem tento pád přežil. Zatím... Meredith a doktorka Baileyová pečují o starší pacientku, u níž při operaci zjistí rakovinu žlučníku. Jak asi tato žena s informací naloží?

Šéf chirurgie vyvodí z chování Baileyové, že chce odejít do jiné nemocnice. Baileyová mu však vysvětlí, že na tuto příležitost čekala celá léta, stejně jako na své těhotenství, ale průšvih je v tom, že přišlo oboje současně.

Cristina má schůzku s Burkem, který ji pozval na večeři. Rande se nevyvíjí nejlépe, ale když má jeden z hostů srdeční kolaps Burke i Cristina se dají okamžitě do práce. A je po romantice.

Za doktorem Shepherdem a doktorkou Shepherdovou přijeli přátelé, Weis se Savannah. Účelem není jen na návštěva, Savannah se totiž rozhodla podstoupit operaci, při níž jí budou odstraněny vaječníky s dělohou a posléze i prsa. Chce tak umocnit zatím jen 15procentní šanci, že se jí vyhne rakovina – lékaři u ní totiž zjistili genetické zatížení pro tuto chorobu...

Původní název dílu: Let It Be