Epizoda 3.12
Malé překvapení

Doktor Jiří Krása se dozvídá fantastickou zprávu z vyšetřování svého úplatkářského případu. Dagmar od něho dostává prsten a Krása ji žádá o ruku. Dagmar je šťastná jen okamžik. Vzápětí ji šokuje příjezd právoplatné Krásovy manželky Nikol. A navíc, Krásova choť se hned tak rozvádět nemíní! Dagmar je na dně. Kateřinu přepadnou v taxíku lupiči. Kdo se ujme zoufalé, zmlácené ženy? Naštěstí je tu Tomáš Kraus…

Ale uvědomuje si opravdu dobře, do čehou se pouští…? Měl by co nejrychleji odjet za Annou a všechno si rozvážit. Která ze dvou žen bude ta šťastná se ukáže nakonec. Jan Kekula kupuje paní Kekulové byt a hluboko se zahledí do pojišťovacích očí mladé Jiřinky.

Harry se Zbyňkem se společně starají o Lucinku a dělají plány, jak okouzlit paní učitelku. Zato Franci se marně snaží odprosit svou manželku.

Hrají: Alena Antalová (Anna Jánská), Vojta Kotek (Ondřej Jánský), Miroslav Etzler (Tomáš Kraus), Kateřina Brožová (Dagmar Krausová), Nikola Štíbrová (Karolína Krausová), Jiřina Bohdalová (Marie), Petr Nárožný (Karel), Yvetta Blanarovičová (Zuzana), Jiřina Jirásková (paní Kekulová), Igor Bareš (Jindřich 'Harry' Povolný), Jan Šťastný (František 'Franci' Richtr)
Námět: Eva Papoušková
Scénář: Eva Papoušková
Režie: Jiří Adamec
Původní název dílu: Malé překvapení