Epizoda 3.11
Pravá ruka

Karolína šťastně vyvázne z požáru Franciho chaty. Zato Franciho za takovou poslední kapku čekají od manželky sbalené kufry. I Karolína se ve stejné chvíli rozhoduje Franciho opustit. Franci zůstává sám na kanapi v pojišťovně. Snaží se nadále o Karolínu bojovat. Získá zpátky její srdce?

Jeho žena se mu mstí a navazuje vztah s recepčním v pojišťovně. Ze Států se vrací Andrea. Podařilo se jí spatřit své dítě? Každopádně ji budou čekat důležité zprávy. Tomáš má vážný úraz. Hrozí mu amputace ruky. Celá rodina se spojuje. Přijíždí Ondřej a Edina a v domě Tomáše a Anny se chystá velký večírek. Franciho zlým přičiněním končí s policejní asistencí.

Harry zachraňuje Zbyňka a Lucinka je chce mít oba dva pohromadě. Na Grácii přijíždí nový host! Není jím nikdo jiný než Jan Kekula, syn paní Kekulové.

Hrají: Alena Antalová (Anna Jánská), Vojta Kotek (Ondřej Jánský), Miroslav Etzler (Tomáš Kraus), Kateřina Brožová (Dagmar Krausová), Nikola Štíbrová (Karolína Krausová), Jiřina Bohdalová (Marie), Petr Nárožný (Karel), Yvetta Blanarovičová (Zuzana), Jiřina Jirásková (paní Kekulová), Igor Bareš (Jindřich 'Harry' Povolný), Jan Šťastný (František 'Franci' Richtr)
Námět: Eva Papoušková
Scénář: Eva Papoušková
Režie: Jiří Adamec
Původní název dílu: Pravá ruka