Epizoda 2.03
Ladění

Michael musí opět vyhledat Niku, aby u ní ošetřil zraněného Lincolna. Když se tak stane, rozhodne se znovu získat auto, které museli nechat před obchodem, ve kterém nakupovali potřeby na osvobození L. J.-e. Auto najde na parkovišti odtahové služby, ale bez věcí, které ve voze zanechali. Ty ukradl místní bezdomovec a u něj je našli policisté.

Agent Mahone volá do odtahové firmy právě ve chvíli, kdy Michael s jejím pracovníkem řeší předání. Michael si podezřelého telefonátu včas všimne a stihne utéct. Po této příhodě oba bratři nastraží na Mahoneho a jeho lidi past. Fingují výbuch svého auta a svou smrt. Nevědí však, že v tuto chvíli je sleduje Bellick se svým kumpánem Gearym.

se dozvídá od svého kamaráda o svatbě své snoubenky s bratrancem. Místo, aby dále pokračoval v útěku, rozhodne se svatbu zmařit. C-Note si po telefonu promluví s manželkou, netuší, že ve chvíli, kdy čeká před domem, přímo v domě na něho čekají policisté.

Doktorka Sára je po svém propuštění zatčena. Netuší, že agent Kellerman, je jedním z lidí, se kterými se ve své vazbě setkává.

Hrají: Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Peter Stormare (John Abruzzi), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Robert Knepper (Theodore 'T-Bag' Bagwell), Rockmond Dunbar (Benjamin 'C-Note' Miles Franklin), Muse Watson (Charles Westmoreland), Stacy Keach (ředitel věznice Henry Pope), Lane Garrison (David 'Ladění' Apolskis), Sarah Wayne Callies (Dr. Sara Tancredi), Paul Adelstein (zvláštní agent Paul Kellerman), Wade Williams (Brad Bellick), Marshall Allman (LJ Burrows), Robin Tunney (Veronica Donovan), Frank Grillo (Nick Savrinn)
Původní název dílu: Scan