Epizoda 2.06
Rozparcelovávání

Ve chvíli, kdy naši muži zjistí, že na místě, kde mají být ukryty peníze, jsou postaveny domky, propadnou vzteku a pohádají se. Naštěstí Michael z informací, které si T-Bag pamatuje, dokáže určit, kde by peníze mohly být.

V úvahu připadá domek, nebo přesněji jeho garáž, kde bydlí osamělá žena. Chlapi se do domku vloudí a dámu přesvědčí, že jsou z el. společnosti a že musí něco vykopat u ní v garáži. T-Bag dámu zatím baví sexuálními narážkami.

Ženě se ovšem líbí Lincoln. Tweener dostane od Michaela za úkol natankovat auto. Jenže při této činnosti padne Tweener do rukou Mahoneho, který před tím objevil oba spoutané muže v obchodě s nářadím. K chlapům se mezitím připojil Sucre s T-Notem. Guvernér pochopí, že muž, který se potuluje kolem jeho dcery, je krajně podivný. Podaří se mu ji naštěstí varovat.

Haywire se dostane do bytu slepé paní, kde ukradne olejomalbu. I když je slepá, pozná, že nezvaný host není její syn, a zavolá policii, Haywirovi se přesto podaří uprchnout. Chlapi jsou vyrušeni v kopání příchodem policistky.

Hrají: Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Robert Knepper (Theodore 'T-Bag' Bagwell), Rockmond Dunbar (Benjamin 'C-Note' Miles Franklin), Muse Watson (Charles Westmoreland), Stacy Keach (ředitel věznice Henry Pope), Lane Garrison (David Apolskis), Sarah Wayne Callies (Dr. Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Wade Williams (Brad Bellick), Marshall Allman (LJ Burrows), Robin Tunney (Veronica Donovan), Frank Grillo (Nick Savrinn)
Původní název dílu: Subdivision