Epizoda 2.01
Štvanice

Uprchlíkům se podaří z letiště utéci dál a pokračují z dosahu Bellickových mužů. V jednu chvíli mají namále, ve chvíli, kdy křižují železniční trať, je Bellick se svými muži skutečně na dosah. Uprchlíky však zachrání projíždějící vlak. I když Bellick po Michaelovi vystřelí, naštěstí se netrefí.

V blízkém lese pak jednomu muži seberou auto, ve kterém se dopraví na místo Michaelova záložního plánu. To už jim je ale v patách přijede agent Mahone, velmi inteligentní muž, který byl na případ nasazen.

Uprchlíci však naštěstí zmizí v davu blízké ulice. Michael správně pochopí, že tentokrát proti němu stojí rovnocenný protivník. Lékařům se podaří zachránit doktorku Sáru, která se ze zklamání otrávila a Veronika přijde o život ve Steadmanově venkovském sídle, kde ho objevila živého.

T- Bag dále prchá i přes své hrozné zranění. V lese narazí na stanující pár. Duchapřítomně jim sebere příruční ledničku, vrátí se pro svou useknutou ruku a veterináře, na kterého narazil, donutí mu ji přišít zpět.

Hrají: Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Peter Stormare (John Abruzzi), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Robert Knepper (Theodore 'T-Bag' Bagwell), Rockmond Dunbar (Benjamin 'C-Note' Miles Franklin), Muse Watson (Charles Westmoreland), Stacy Keach (ředitel věznice Henry Pope), Lane Garrison (David 'Štvanice' Apolskis), Sarah Wayne Callies (Dr. Sara Tancredi), Paul Adelstein (zvláštní agent Paul Kellerman), Wade Williams (Brad Bellick), Marshall Allman (LJ Burrows), Robin Tunney (Veronica Donovan), Frank Grillo (Nick Savrinn)
Původní název dílu: Manhunt